| nebunatica2967 a întrebat:

Ce parere aveti de povestea asta:

http://www.wattpad.com/3508815-ma-iubesc-cu-sifonierul-p rolog

?
funda

Răspuns Câştigător
| AndrewLeed a răspuns:

Hahaaaa... Imi place ca ai reusit sa combini umorul cu sarcasmul intr-un stil aparte happy Felicitarile mele, e un inceput mai mult decat perfect, un mic "istoric" la ceea ce urmeaza. Precizez: e genul de carte care cred ca mi-ar starni interesul sa o lecturez cat mai des. Frumos. Felicitari! Imi place!

2 răspunsuri:
| AndrewLeed a răspuns:

Cu mare placere... o sa te urmaresc cu dragwinking mult spor pe mai departe!