| anonymus77 a întrebat:

Am nevoie urgent de un monolog comic care sa includa paronime si pleonasme.

Răspuns Câştigător
| 4BubaNeagra a răspuns:

-Eu sunt de meserie curier, si in seara asta trebuie sa livrez un set de vesela unei femei la etajul 10, data trecuta cand urcam sus, m-am inpiedicat, si am intrat cu capul in broasca vecinei de la 4, i-am strambat putin clanta, dar am avansat inainte, si cand sa-mi termin treaba, am alunecat iar si am scapat vesela jos.Iar acum am revenit din nou, dar de data asta voi lua liftul!

| anonymus77 explică (pentru 4BubaNeagra):

Am vazut-o si eu pe asta, tot pe TPU... oricum mersi

1 răspuns: