| michell3 a întrebat:

As vrea niste carti de dragoste din timpul epocii victoriene ceva gen Amanda Quick sau pariul de Samantha James! Cea mai buna lista primeste funda!

2 răspunsuri:
| Bianca888 a răspuns:

Nu sunt sigura, dar o sa iti zic niste carti pe care le-am citit eu: Imagini trecatoare de Elizabeth Adler si Dupa zece ani de Sandra Brown. Apropo, Sandra Brown are niste carti chiar bune.

| michell3 explică (pentru Bianca888):

Stiu ce scrie Sandra Brown insa ea are povesti moderne si m-am cam saturat de ele big grin as vrea ceva din trecut cu conti si toate alea happy multumesc totusi happy