| oprisorm18 a întrebat:

As vrea sa devin barman si vreau sa invat mai multe lucruri despre asta de exemplu istoria bauturilor retete... si tot asa. Am auzit ca exista si carti pentru barmani. Aveti idee cum se numesc? sau de unde le pot cumpara? big grin

Răspuns Câştigător
| Ahmali_Dan_1983 a răspuns:

Buna, poti gasi in limba engleza carti in pdf, cauta pe net "bartender manual/ tricks/tips/ recipes etc. Spor!

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Poți găsi suficiente pe net însa probabil sunt în engleză. Citisem acum un an sau ceva de genul un "ghid cultural" despre băutură chiar. A fost interesant, însă nu-mi amintesc titlul.