| andryandyandry a întrebat:

Salut TPUhappy
aveti idee cand apare volumul 9 din vampirii din morganville in romana(dar pe net,ca s-o pot descarca in format doc, docx sau pdf)?
multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Roxana6277 a răspuns:

E singura varianta pe care am gasit-o: http://www.gobookee.net/vampirii-din-morganville-9/. Mai bine incepi sa le citesti in engleza (daca iti place) ca sa afli mai repede finalul :)

| OanaXD1D a răspuns (pentru Roxana6277):

Nici in engleza eu nu am gasit. Dar poti incerca sa imi dai si mie un link cu cartea asta in romana? Sau chiar si in engleza daca poti? Te roooog?!

1 răspuns: