| anonim_4396 a întrebat:

Cateva intrebari pentru cei care îndrăgesc seria Pisicile Războinice.Am citit prima carte si mi-a plăcut foarte mult.
Se merita sa îmi iau și celelalte cărți?
Cate cărți sunt in total?
Când va ieși următoarea carte?
O zi buna, mulțumesc anticipat...

2 răspunsuri:
| Paula_Zvetlana_1992 a răspuns:

Da merita sa le citesti pe toate. Sunt 8 volume in total. Le gasesti aici cu o reducere de 25%

| Carla110 a răspuns:

Da, merita sa citesti! Sunt cartile mele preferate! In romana s-au tradus 11 volume, iar luna asta se traduce si volumul 12? Merita sa citesti, sunt niste carti incredibile din toate punctele de vedere, personaje, poveste, tot! Sper ca o sa le citesti. O zi buna!