| abc364 a întrebat:

Salut, TPU!
Cum e carantina am zis sa invat pentru admiterea la medicina, chiar daca mai am mult pana acolo. Am zis ca e mai bine sa incep acum ca sa nu ma stresez in viitor. Stiti de unde pot downloada urmatoarele carti?
1. Chimie, manual pentru clasa a IX-a, autori: Sanda Fătu, Cornelia Grecescu, Veronica David, Editura Bic All,
Copyright 2013.
2. Chimie, manual pentru clasa a X-a, autori: Luminiţa Vlădescu, Corneliu Tărăbăşanu-Mihăilă, Luminiţa Irinel
Doicin, Editura Grup Editorial Art, Copyright 2010.
3. Chimie C1, manual pentru clasa a XI-a, autori: Luminiţa Vlădescu, Irinel Adriana Badea, Luminiţa Irinel Doicin,
Editura Grup Editorial Art, Copyright.

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Dai comandă de pe net, de la o librărie.