| monica22 a întrebat:

Am niste manuale pentru liceu, cine vrea sa`mi lase un mesaj cu id-ul. va las o lista mai jos :

FIZICA cls a 12, F1+F2, editura Sigma, autor Daniel Ovidiu Crocnan

Limba si Literatura romana, cls a 12 sam ( profesionala), editura Art, autori Adrian Costache, Florin Ionita, M. N. Lascar, Adrian Savoiu

Limba si Literatura romana, manual pentru anul de completare, a 11 sam, autor Adrian Savoiu, editura Art

engleza pentru 11-12, Upstream Advanced C1, editura Express Publishing

Limba si Literatura romana pr a 11, editura Corint, autori Eugen Simion, Florina Rogalski, Daniel Cristea Enache

Limba si Literatura romana pentru a 11 si a 12 filiera tehnologica, aceiasi autori ca mai sus si aceiasi editura

Chimie C3, editura All, cls a 11a, autori Sanda Fatu, Cornelia Grecescu, Veronica David

P. S. cartile le dau cui le vrea, fara bani, numai pentru cei din bucuresti

10 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Id : papusika_ta_yssa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id: aaron_stone47

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valy19_zapata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare
m-ar interesa pe mine manualele de romana dc cumva le mai ai ...problema este ca nu sunt din bucuresti dar dc le mai ai pot sa vorbesc sa te intalnesti cu un amic si i le dai lui si mi le trimite el apoi.tks
PS> id meu de mess este dexter_eu
tks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I_c_e_m_a_n2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazama la id:...(yoo2008_stelistu)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba si literatura romana-manual pentru anul de completare-am mare nevoie de manualul asta, ti-l platesc!

| Mirabella95 a răspuns:

Daca mai ai cartile sunt din buc. id meu sweetmyra95

| AdeM a răspuns:

Buna Monica...As fi interesata de cartea de Limba si Literatura romana, manual pentru anul de completare, a 11 sam, autor Adrian Savoiu, editura Art
ID-UL meu este: adela_17m.
Multumesc anticipat!

| alida2607 a răspuns:

Caut si eu Lb.romana cls. XI-a ed.Art, autori Adrian Costache, Florin Ionita, M.N.Lascar, Adrian Savoiu. alida_barbu2607@yahoo.com