| DanielPH a întrebat:

Salut, TPU!
Dacă cineva v-ar întreba: Ce cărți ați citit în ultima vreme?
Ce ar părea mai impresionant?
1- Am citit romanul X și câteva nuvele.
2- Nu am citit nimic, însă am scris un roman.
Vă rog să vă argumentați decizia.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

2 pentru că toată lumea poate citi, dar nu toţi au inspiraţie să scrie ceva.

2 răspunsuri:
| MitzaaRulzz a răspuns:

In opinia mea, cel mai bine ar fi sa fii sincer cu toata lumea, sa zici exact ce ai citit. (daca zici ca ai scris un roman poate sa zica sa mi-l trimiti si mie, sa il citesc, ca tot sunt curios). Totusi, daca nu ai citit nimic, mai bine prima varianta, nu o poate judeca nimeni laughing

| R0R0 a răspuns:

2 -pentru ca omul acela isi va face o parere buna despre tine.