| AndreeaCr a întrebat:

Ce carti ati mai citit in ultima vreme? Mersi

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ultimele trei:
"Cea mai frumoasa poveste" de Adrian Cioroianu
"Razboiul lumii - Epoca urii" de Niall Ferguson
"Armata, maresalul si evreii" de Mihai Stoenescu.

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Verisoarea mea Rachel, Balzac si acum citesc forta gandirii pozitive.

| Doub a răspuns:

Mituri despre sinucidere

| justanotheruser99 a răspuns:

Recent am citit:
Anna Karenina
Portretul lui Dorian Gray
Sunt doua cărți nemaipomenite. Le recomand tuturor pasionaților de lectura. happy

| DumitruS a răspuns:

La mine e simplu ce citesc pun aici mai : devreme sau mai tarziu:
https://infrasunete.eu/

| Andreeaioan115 a răspuns:

Tema pentru acasa, e foarte interesanta

| ℛąin a răspuns:

Nu prea am mai citit în ultima vreme. Însă ieri m-am apucat de cartea „Dragoste sub presiune"- Sandra Brown, pare interesantă.

| AndreeaCr explică:

Multumesc tuturor, acum trebuie sa ma hotarasc pe care o incep prima! :-D

| GinoLANETTI a răspuns:

Am citit Pe treptele iubirii si mi s-a parut o carte interesanta dar subiectul despre care este vorba poate fi interpretat de la o persoana la alta. Daca o citesti sa imi spui ce ai inteles. happy

| TOP10Litera a răspuns:

Eu m-am axat pe monografii acum citesc din acestea http://www.cartileploiestiului.wordpress.com şi am găsit multe informaţii pe care nu le ştiam!

| GyaX a răspuns:

Buna eu am citit amintirile unei fete cuminti iar acum citesc cartea inainte sa adorm cu colin firth nicole kidman si mark strong mie imi place cartea byyeee

| Alexandra_Petrescu_1997 a răspuns:

The Girl On The Train, recomand cartea, dar și filmul.

| Ninaboom a răspuns:

Seria " Divergent'' merita sa o citești. " de vorba cu emma ". " scenariu de dragoste "

| FlotentinaDragalasa a răspuns:

Depinde pentru ce varsta...

| FlotentinaDragalasa a răspuns:

Depinde pentru ce varsta....de exemplu in ultimul tim eu am citit :
Tronul de clestar ( Sarah J. Mass )
Cautand-o pe Alaska ( John Green )
Septimus Heap ( Angie Sage )
Hotul de carti
Dracula
Alegerea
Depinde ce fel de carti iti place sa citesti...
Eu recomand acele carti... sper ca te-am ajutat...