| Tarinus989 a întrebat:

Salut,TPU! De curând am inceput sa citesc o carte "calaretul fara cap" si am o intrebare pentru cine a citit cartea, cand apare calaretul? Sunt la pagina 100 și nu am aflat nimic de calaret(editura corint)si macar are legatura cu acțiunea din joc? VA rog nu dati spoiler.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pai daca nu vrei spoilere, ce rost mai are intrebarea? Cu ce te ajuta daca afli ca apare la pagina 135? Continua sa citesti cartea, o sa apara cand o sa vrea autorul sa apara.

| StefanIntrebare a răspuns:

Salut, Tarinus. Calaretul apare la pagina 145.