| adelayda a întrebat:

Acum am inceput sa citesc"La rascruce de vanturi"[am aflat de carte din cartile seriei "Amurg", cine a citit cartea? cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Adevarul este ca seamana putin la partea cu dragostea...
fabuloasa cartehappy
la unele pagini mi-au dat lacrimile

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Trebuie să citim o carte proastă ca să aflăm de o carte bună...of!
E foarte bună "La răscruce de vânturi". Una dintre mai toate clasicele reuşite.

| Ruxuletz a răspuns:

Buna. Da, am citit eu " amurg ", e interesanta...mai ales ca e o carte de dragoste si mie imi place genul asta, m-am apucat sa o citesc si al 2-lea volum "luna noua " dar inca nu am terminat-o big grin.

| adelayda explică:

"ray"cartile amurg nu mi se par proaste ci chiar foarte bunehappy depinde de gusturile fiecaruiahappy

| adelayda explică:

Ruxuletz te sfatuiesc sa te citesti mai ales ca filmele nu seamana in totalitate cu cartilewinking[ se elimina numite parti din carte]