| elgoog a întrebat:

Salut TPU,deci sunt curios de o intrebare mai tampia dar interesanta intr-un felhee hee,daca de exemplu eu sunt in franta si pe pamant nu exista niciun bloc, nimic e totul lat iar in Romania de exemplu e un bloc, as putea sa-l vad dinn fr pana in ro? :O scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Packer19 a răspuns:

Cu google earth sau orice program de satelit, poti vedea orice...dar depinde cat de actualizat este programul sau ce program folosesti tu laughing)

| Alexandra4500 a răspuns:

Nu doar blocul. O sa poti vedea si praful de sub patul de la apratamentul78.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu poti sa-l vezi ca e distanta prea mare intre tari chiar daca e totul lat si nu ar exista niciun bloc, e vorba de distanta reala si ceva kilometri.

| Eduard619 a răspuns:

Normal,iti trebuie un binoclu mai lung dar poti sa il vezi laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pamantul e curbat... asa si chiar fara munti tot nu ai putea sa vezi

| elgoog explică (pentru Alexandra4500):

Totusi se zice ca ochiul vede pana la 15.000 km

| elgoog explică (pentru Eduard619):

Se zice ca ochiul vede pana la 15.000 km distanta

| Alexandra4500 a răspuns (pentru elgoog):

Impresionant!