| paremise a întrebat:

Scuze de categorie! Am si eu o intrebare urgenta! Ce sa-r fi intamplat daca nu exista Herodot?

6 răspunsuri:
| 3xfemeie a răspuns:

Sigur ar fi fost altcineva, nu? sau istoria incepea mai tarziu tongue

| Woodenpints91 a răspuns (pentru 3xfemeie):

Deci Herodot a fost primul care a început să scrie istorie? straight face Tu te auzi ce zici?
Da, Herodot a scris destul de mult, dar au fost mulţi alţii înaintea lui care făceau aceeaşi chestie.
Iar începutul istoriei nici măcar nu a fost scris de istoricii din acea perioadă, ci ca început undeva prin secolul 19.

| 3xfemeie a răspuns (pentru Woodenpints91):

Din acelasi text un lucru inteleg copiii, altul maturii si cu totul altceva varstnicii. Tu esti o a patra categorie si nu am timp sa-ti explic. Doar ca-ti poti da jos ochelarii de cal. O zi buna
ps da, aud foarte bine, spre dezamagirea ta

| Woodenpints91 a răspuns (pentru 3xfemeie):

E incredibil. Spui chestii cretine fără să le poţi demonstra cu argumente şi tot eu am ochelari de cal.

| paremise explică (pentru 3xfemeie):

Nu m-ai ajutat cu nimic

| iKivy a răspuns:

Nu ar mai fi fost parintele Istoriei laughing