| Stefan_Bechir_Radu_1998 a întrebat:

la vara vine bacu, și as vrea sa știu și eu ce comentarii se dau la bac sau care s-ar putea sa pice anul acesta, dacă se poate sa fie enumerate corect (ce fel de opera, de cine e scrisă), profil matematica-informatica

2 răspunsuri:
| AlexNab0k0v a răspuns:

Propun să te antrenezi la întors cartofii și pregătit sosurile (maioneză cu usturoi și chilli). Poate ai putea să-ți aduci și CV-ul în ordine și, cu puțin succes, din August uiți de BAC, așa cum uiți un vis urât.

| Stefan_Bechir_Radu_1998 explică (pentru AlexNab0k0v):

Nu, l-am luat oricum, si cu nota destul de marelaughing