| NarutoSasuke46 a întrebat:

Unde as putea gasi de citit online colectia "Jurnalul unui pusti".Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Denisa_Vlaciu_1983 a răspuns:

Pai poti intra pe www.elefant.ro ca s ao cumperi... poti citi putintel acolo. in schimb, online nu poti citi toate volumele. Du-te prin carturesti sau Diverta, cumpara-le sau citeste-om pe acolo. Iti mai recomand cartea Insemnarile unei pustoaice, sunt 4 vol. asemanatoare cu Jurnalul unui pusti. Spor la lucru! Bafta! Lectura placuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu, dar nu cred ca gasesti chiar toata cartea.

Intra pe www.elefant.ro si scrii acolo la "cauta" numele cartii.Vezi ca iti apare o carte mare in stanga iar sus scrie "Citeste".
P.S: Nu toate volumele merg citite.