| yellowcox a întrebat:

Unde as putea citi "Jurnalul unui pusti", online?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Am cautat si eu, dar nu cred ca gasesti chiar toata cartea.Eu am gasit cateva pagini.

Intra pe www.elefant.ro si scrii acolo la "cauta" numele cartii.Vezi ca iti apare o carte mare in stanga iar sus scrie "Citeste".
P.S: Nu toate volumele merg citite.

9 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Cauta pe google.

| yellowcox explică (pentru FUCKy0u):

Am cautat si nu am gasit. Asa ca am apelat la TPU. Logic ca am cautat si pe google.

| xJustJuss a răspuns:

Online nu prea gasesti.Eu am cumparat toate cele 4 volume anul trecut. Costi 30 lei bucata.E o carte interesanta.

| lc13cm3 a răspuns (pentru xJustJuss):

E o carte plictisitoare. Am citit numai 2 pagini ca are varul meu cartea si imi venea s-o bag pe foc.

| psawyer a răspuns:

Nu prea gasesti sa o citesti online ca e o carte din literatura universala. Mai bine o cumperiwinking :*

| Enescu_Stefan_1990 a răspuns:

Nu ştiu