| Badita_Raul_1998 a întrebat:

Vreau sa îmi faceți o poveste in care un băiat de 12 ani și o fata tot de 12 ani se plac. Dau fundița.

Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

De ce nu iti imaginezi tu ca ai avea 12 ani si ai incepe sa placi o fata? De exemplu ca s-a mutat la scoala ta si vrei sa discuti cu ea, etc. Asa iti faci o compunere proprie si careia ii dai tu farmec. Spor!

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Fa-ti singur o poveste

| minrest a răspuns:

Pe scurt, X, 12 ani, este copil adoptat, el a fost adoptat din orfelinat, unde a fost abuzat sexual, ceea ce i-a trezit un interes anormal fata de sex, care s-a manifestat prin dorinta de a avea prietena. Vecina cu el este Y, tot de 12 ani, care a fost abuzata sexual de un unchi, ceea ce o face sa flirteze in mod penibil cu oricine poarta pantaloni. Vazandu-i comportamentul sexualizat, X se simte indragostit, isi marturiseste sentimentele imaginare, Y i accepta cererea de prietenie, si incep sa se sarute pasional. HAPPY END: Cele doua esecuri educationale sunt surprinse facand lucruri indecente si institutionalizate in orase diferite.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Au 12 ani. Sunt copii, se plac. Se tin de mana. Cresc. Iau avionul. Pleaca in vacanta. Se intorc. Ea ramane gravida. Naste un negru. El este confuz. Se despart. Nu se mai revad.