| Gabytză2233 a întrebat:

Faceți-mi şi mie o urare pentru ziua de naştere, pentru o fată, dar să fie o urare mai lungă şi să fie frumoasa! Eu sunt baiat şi vreau să-i scriu unei fete mai speciale pentru mine! DAU FUNDIȚĂ! Multumesc mult! happy

Răspuns Câştigător
| Voicu_Rus_1948 a răspuns:

Salut!
Hai sa incercam...
Cu ocazia aniversarii zilei tale de nastere din 2017 ma simt ft. bucuros si onorat sa-ti pot transmite sincerele mele urari de sanatate, prosperitate si vise implinite langa cei dragi, printre care sper sa ma numar si eu, cel pentru. care esti o persoana ft. speciala!
La multi ani fericiti!
Cu mult drag, stima si consideratie, al tau admirator, Gabi.