| Dan_George_1978 a întrebat:

vreau și eu păreri.
Jurnalul unui Adam este carte de fete doar sau poate și un băiat s-o citească?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din ce am auzit e doar o lălăială de fetițe ca și binder, mai bine îți folosești banii ăia să-ți iei una sau mai multe cărți de calitate, care să merite citite și din care să rămâi cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-o citească cine vrea atâta timp cât e publică şi există acces la ea.

| Michaeel a răspuns:

Nu este o "carte de fete" mai ales ca autorul este bărbat și protagonistul cărții este, de asemenea, bărbat! Poți liniștit sa o citești.

| Onisim10 a răspuns:

Poate oriine sa o citeasca, indiferent de ce este.