| Teodora341 a întrebat:

Vreau cateva sugestii de carti in afara de Jurnalele Vampirilor sau alte din astea... Ceva care sa fie interesant, nu sa te plictiseasca de la inceput happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vampyremisa a răspuns:

Pe mine m-au fascinat Jocurile foamei. Este mai lung, dar te tine in suspans si chiar merita. Nu apar fiinte mitologice si nici alte alea.

2 răspunsuri:
| Mariapetrupanainte a răspuns:

Invitatie la vals de Mihail Drumes este o carte buna, Jane Eyre de charlotte bronte, Tess D'urberville de thomas hardy,
Suad, Arsa de vie scrisa cu participarea Marie-Therese Guny o carte care te asigur ca n-o sa te plictiseasca si nici nu este foarte lunga