| sakramentos a întrebat:

Cine a utilizat volumul de carti "English today" de la editura "Litera"? Poate sa imi spuna si mie ce se regaseste in continutul acestor carti? Spre exemplul volumul 1, ce contine? Este teorie,urmata de teste grila la fiecare capitol (pronume,numeral,timpuri, etc)? Sau cum este structurata aceasta carte?

1 răspuns:
| bellabella13 a răspuns:

Eu nu am dar sper sa te ajute acest link http://ro.scribd.com/doc/58704327/English-Today-Vol-1-Incepatori SI ITI COPIEZI PAGINILE SAU LE DAWLOADEZI