| 7upjazz a întrebat:

Salutare. Puteti sa imi enumerati toate cartile care au legatura cu stapanul inelelor?

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Silmarillion in care se povesteste cum este creata lumea in care se petrece actiunea cartilor
Stapinul inelelor, vol. 1 Fratia inelului
Stapinul inelelor, vol. 2 Cele doua turnuri
Stapinul inelelor, vol. 3 Intoarcerea regelui
si Hobbitul in care se povesteste viata lui bilbo dupa ce actiunea se termina

5 răspunsuri:
| beautifulpeople a răspuns:

Seria de carti Stapanul inelelor(nu stiu fiecare carte pe nume) si Hobbitul

| HaKa93 a răspuns:

In ordine sunt:
Silmarillion
The hobbit
The lord of the ring:Fratia inelului
The lord of the ring:Cele 2 turnuri
The lord of the ring:intoarcerea regelui

| Teardrop a răspuns (pentru LittleBugsBunny):

Şi pe lângă astea, Copiii lui Hurin, The Adventures of Tom Bombadill (netradusă), The History of Middle Earth (12 volume, netradusă), Poveşte Neterminate şi cele două balade: The Road Goes ever on şi Bilbo's last song.

Ai dreptate, n-ai omis decât vreo 15 cărţi.

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Teardrop):

Stii toti sunt buni la critici deci fi hater in continuare pe mine nu ma deranjeaza si daca te doare inima ca am primit eu funda iti dau eu fundite la orice raspuns doar ca sa fii mandru de tine

| Karras a răspuns:

Silmarillion, Copii lui Hurin, Hobbitul, Stapanul inelelor-Fratia inelului, Stapanul inelelor-Cele doua turnuri, Stapanul inelelor-Intoarcerea regelui, Povesti neterminate.