| Kleoo a întrebat:

Recomandati-mi o carte buna, am nevoie de hrana spirituala. Spuneti-mi pe scurt dc v-a impresionat aceasta carte, prin ce e deosebita.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eckhart tolle - puterea prezentului.

| peperonies a răspuns:

Fight club.

| sandumirel98 a răspuns:

Două cărți pe care le-am citit vara aceasta : Tărâmul fanteziei năroade și Culcă-te cu mine. M-au fascinat prin noutate!

| Katarina12 a răspuns:

Tatal celuilalt copil de Parinoush Saniee- Este scrisa din perspectiva unui copil de 4 ani neglijat de familie, dar care se dovedeste a fi cel mai inteligent dintre toti.
Rosu si Negru de Stendhal-Personajul principal este unul dintre cei mai mari seducatori ipocriti din literatura franceza, care vrea sa urce pe scara sociala dar cu toate astea nu ai cum sa nu-l iubesti.