| HimoSsa a întrebat:

Salutare T.p.U.♥
am si eu nevoie de ceva statusuri de genul acesta `` rani - emotionale / sentimentale!
Cine ma ajuTa?
* Dau funda!♣♥

Răspuns Câştigător
| piersibutabu a răspuns:

Atunci m-ai dat la o parte... acum te gandesti la mine...
Esti ranit de oameni... pentru care ti-ai da viata

E greu sa suferi... si nimeni sa nu stie!
Ti-ai sters singura lacrimile cand el te supara...Si ai incercat chiar si sa iesi cu altcineva.Deci hai sa te intoarcem in trecut.Si spune-mi sincer cate flori ti-a oferit? Cate promisiuni false nu ti-a facut? Si de cate ori iti spuneai...de maine am sa-l uit?!

Lumea spune ca sunt puternica, dar eu abia rezist!

3 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Iarta’ma, nu te iert. Te-am iertat destul in trecut, si nu te mai ascult

Poate ca nu mai sunt acel copil, dar tot sunt un copil care asteapta in fiecare zi fericire si ciocolata

Un om care nu are un prieten pe fata pamantului, NU este om

Pot fii perfecta si fata ajutorul tau
Ai grija sa nu calci in cioburi, ca te spargi in figuri

!]Nimic din ce`a fost nu va mai fi`...Prezentu`l e trecut, presarat cu amintiri.

*Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei

Viata e ca un curcubeu colorat, numai ca atunci cand iti apare o greutate se transforma intr-un nor innorat
Cea mai infidela amanta a omului este speranta. Te inseala zilnic si totusi, traiesti cu ea toata viata

Eu nu sunt tocilarul care toceste, nu sunt prostul ce munceste, eu m-am saturat de scoala si asta-i viata mea NASOALA

…Ai parfumul meu in bluza ta si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta….

Am intrebat un profesor: Ce e iubirea? -Nu am studiat asa ceva… Am intrebat un sofer: Ce e iubirea? -Nu cunosc strada asta… Am intrebat un copil: Ce e iubirea? -Nu stiu jocul asta… Am intrebat un nebun: Ce e iubirea? -E ceea ce m-a facut sa ajung asa…

Spui ca sunt fitoasa... Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii cand taina e descoperita dragostea se stinge

A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca

Fara dragoste suntem orfani de toate, fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

Pentru ca nu sunt altceva decat un copil ciudat ce vrea sa stea mereu imbratisat.

O dimineata frumoasa!

| HimoSsa explică:

Merci mult la toTi insa Funda pot so dau doar unuia.sad

| Andreea2013 a răspuns:

Cauta pe google si alege de acole pe care le vrei tu! :*