| TommyHilfiger a întrebat:

Scriitorii contemporani isi scriu operele la calculator sau de mana pe un caiet inainte de a le publica?

Răspuns Câştigător
| adyzone a răspuns:

Majoritatea le scriu direct la calculator, ca oricum intr-un final va trebui sa le scrie, ca doar nu se duc la editura cu un caiet. Pe hartie banuiesc ca fac schite sau notite.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Spun ideile verbal si se inregistreaza, iar mai apoi e analizata ideea, daca va fi de succes sau nu.
In final, tot va trebui scrisa la culculator, nu? Ca altfel, cum o publica?

| adellllle a răspuns:

Cei pe care ii stiu eu scriu la calculator, dar cineva scrie la masina de scris. big grin