Întrebare recomandată | Sandu3 a întrebat:

Stie cineva cateva anticariate din Bucuresti de unde as putea achizitiona niste carti? Adica ma refer la STRADA SI NUMARUL respectivului anticariat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Despot a răspuns:

S.C. Anticariat Nr. Unu S.R.L.

Adresa:
Str. Academiei, Nr. 4 - 6, Sector 3, Bucuresti ( vis-a-vis de Springtime Universitate, la coloane)

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu nici strada si nici numarul, dar in pasajul de la Universitate sunt cateva anticariate.

| Alcyon a răspuns:

Mergi la Universitate (vizavi de Spring e un anticariat destul de cunoscut).

| Despot a răspuns:

B.dul N.Balcescu nr.18 sector 1 Bucuresti, București 010052
021 315 5260. Asta e doar una. Daca nu e bun iti mai las :*

| Sandu3 explică (pentru Despot):

Salut Despot! Mai sti vreo adresa ceva, de anticariate? M-ar interesa in mod special vreo cateva adrese exacte de unde sa-mi fac un"stoc"literar happy

| Despot a răspuns (pentru Sandu3):

S.C. Anticariat Nr. Unu S.R.L.

Adresa:
Str. Academiei, Nr. 4 - 6, Sector 3, Bucuresti ( vis-a-vis de Springtime Universitate, la coloane)