| Lulu02 a întrebat:

Stie cineva pe ce site sau la ce librarie pot gasi seria de carti Harry Potter? Stiu ca au aparut de mult si chestii de genul, dar vreau sa imi cumpar toate cartile, nu vreau sa le citesc online.
Dau funda! big grin

8 răspunsuri:
| Black00 a răspuns:

Elefant.ro

| Lulu02 explică (pentru Black00):

Nu le au pe site. Sunt doar cele in engleza, dar nu le au pe cele in romana

| Black00 a răspuns (pentru Lulu02):

Pai,prin oras la tine ai cautat? gen carrefour sau ce librarii mai ai tu pe acolo?

| Lulu02 explică (pentru Black00):

Pai o sa merg saptamana asta la librarie sa caut, dar nu am gasit in supermarket. Dar ma gandeam ca poate le gasesc pe net.

| Black00 a răspuns (pentru Lulu02):

Http://www.librarie.net/p/171754/Colectia-lux-Harry-Potter-volume-Rowling de aici mai poti lua, dar deocamdata stocul e epuizat

| Lulu02 explică (pentru Black00):

Pai asa am gasit si eu pe multe site-uri. Dar peste tot era stoc epuizat. Mersi oricum!