| Mariana696618 a întrebat:

Stie cineva programa pentru simularea la romana clasa a 11-a?

3 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Pe 19 martie proba la Romana
Pe 21 proba la istorie. Voi fiind a 11-a veti da doar la doua materii. Cei de a 12-a, spre de exemplu eu dau la materiile de bac adica 3 Romana, istorie, geografie.

| Mariana696618 explică (pentru Andersen2k18):

Da stiu asta dar ma refer la faptul ca. pentru simulare înveți la fel ca pentru bac nu? adica sunt aceleasi comentarii

| Andersen2k18 a răspuns (pentru Mariana696618):

Da dar simularea nu prea conteaza, te ajuta sa vezi la ce nivel esti. Comentariile la opere nu trebuie sa le inveti cap coada, ci trebuie sa stii opera.