| Deasonyka a întrebat:

Stie cineva unde pot găsi cărțile oracol de la celebra Doreen Virtue?

Mai exact am nevoie de:

Călăuzire zilnică de la îngerii tăi

Mesaje de la Arhanghelul Mihai

Mă ajuta cineva să le comand? E imposibil pe orice site intru stoc epuizat. Ce pot să fac? Le-am trimis nu zeci, efectiv mii de mailuri la toate editurile insă nimic.E chiar imposibil să mai găsești acestei cărți.

2 răspunsuri:
| Catalina226 a răspuns:

Incearca pe amazon

| SkyPilot a răspuns:

Le au pe Amazon Canada:

http://www.amazon.ca/......ref=sr_1_1 keywords=doreen+virtue+daily+guidance&qid=1547846170&s=Books&sr=1-1

Http://www.amazon.ca/......ef=sr_1_32 keywords=doreen+virtue&qid=1547845945&sr=8-32