| Deasonyka a întrebat:

Bună TPU, de vreun an jumate tot caut si caut cărțile de tarot de la celebra Doreen Virtue.
Mai exact am nevoie de:
Călăuzire zilnică de la îngerii tăi
Mesaje de la Arhanghelul Mihai
Mă ajuta cineva să le comand? E imposibil pe orice site intru stoc epuizat. Ce pot să fac?

8 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

laughing
Ce s-a ajuns de tarot.
Ce cauti tu sunt niste tampenii lipsite de semnificatie. Cartile de tarot in original sunt de origine egipteana. In ziua de azi mai mult ca sigur n-o sa mai gasesti pe internet un pachet complet din ala.
Banuiesc ca le cumperi ca sa te joci "carti" cu ele ca la altceva nu-ti foloseste laughing

| Deasonyka explică (pentru Mclaren12):

Crezi sau nu mie mi-au salvat viata aceste cărți.

| Mclaren12 a răspuns (pentru Deasonyka):

Depinde, poate da, desi cel mai probabil poate nu. Daca ai si povesti, ne-am da seama mai usor.

| Deasonyka explică (pentru Mclaren12):

Nu stau să'mă justific in fața nimănui

| Mclaren12 a răspuns (pentru Deasonyka):

Da e clar laughing

| GPA a răspuns:

Http://www.miracol.ro/....../carte.php (Călăuzirea zilnică de la îngerii tăi)

http://www.edituradaksha.ro/......si-un-ghid ( Arhanghelul Mihail)

| Deasonyka explică (pentru GPA):

Nu este in stoc uitate mai bine?

| GPA a răspuns (pentru Deasonyka):

De la Arhanghelul Mihail a fost pe stoc. Încerc să caut, poate găsesc alt site.