| anonim_4396 a întrebat:

Stiti carti care pot concura cu seria 'Cantec de Gheata si Foc'?

Răspuns Câştigător
| CarlyZ a răspuns:

Am citit doar "Razboiul pulberii negre" din seria "Temeraire" și chiar m-a încântat, despre restul, cred că pot concura, deoarece sunt scrise de acelasi autor, care este un om exceptional in creeare.
Bisous!

2 răspunsuri:
| CarlyZ a răspuns:

~ Dying of the Light
Blood of the Dragon
The Way of Cross and Dragon
. Toate scrise tot de George R. R. Martin.

Războiul pulberii negre ~Naomi Novik

Bisous!

| Pricked a răspuns (pentru CarlyZ):

Le-ai citit?

| CarlyZ a răspuns (pentru Pricked):

Am citit doar "Razboiul pulberii negre" din seria "Temeraire" și chiar m-a încântat, despre restul, cred că pot concura, deoarece sunt scrise de acelasi autor, care este un om exceptional in creeare.
Bisous!