| miha_6184 a întrebat:

Stiti cumva un personaj istoric care a purtat numele de Mihaela sau Ramona? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Thesinger1 a răspuns:

Sa ghicesc,vrei sa gasesti personalitati care sa-ti poarte numele?
Sa stii ca important este sa fim originali in viata,altfel suntem nimeni pe acest pamant.
Daca nu am ghicit, scuze, nu stiu personalitati istorice care sa oparte numele de Mihaela sau Ramona.
Mihaela este un nume frumos. Daca, dupa ce ma voi insura voi avea vreo fetita, cred ca o s-o numesc si Mihaela!