| Just1dream a întrebat:

Sunt o mare impatimita a lecturii big grin si as vrea sa stiu care este romanul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

In mod clar Mara! mi-a placut foarte mult! love struck

8 răspunsuri:
| cutzu35 a răspuns:

Baiatul saman :X

| tpu_1092 a răspuns:

Mie imi place foarte mult romanul "Omul invizibil" de Herbert George Wells. In acest roman se povesteste despre cum a ajuns un om invizibil si cum a redevenit vizibil. Merita sa-l citesti

| Ciprian a răspuns:

Mie mi-au placut mult ``Ciresarii``.

| Cucubauuuu a răspuns:

EulaughingGlumeam...pai Lucy, Edmun, Peter si Susan din Cronicile din Narniabig grin

| astamicuta a răspuns:

Scrisoare de dragoste- mihail drumes

| deea1988_9967 a răspuns:

Atunci cand esti o impatimita a lecturii nu te poti decide usor in privinta romanului preferat. Mie de exemplu imi plac foarte mult romanele lui Al Dumas: Vicontele de Bragelone, Laleaua neagra, Regina Margot, Colierul Reginei. Lista ar continua.

| Eva a răspuns:

In momentul asta, "Impreuna" a Annei Gavalda. Inainte de asta a fost "Padurea norvegiana"- Haruki Murakami.

| cosmina92 a răspuns:

Ajung, asupra acestei intrebari, dupa o perioada destul de lunga de timp. Totusi, consider ca este o intrebare care permanenta, indistructibila de fortele timpului. Cat despre carti, eu iubesc divina comedie-Dante Alighieri, urmata de Tolstoi Anna Karenina.