| roksyk a întrebat:

Care este romanul vostru preferat?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citadela de Cronin.

| Bishop a răspuns:

Amurg

| SweetCandy a răspuns:

Hmmmmm... mie mi-a plc mult Enigma Otilie si Invitatie la valslove struck

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mi-e mi-au placut Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi si Marile sperante love struck

| Dara a răspuns:

Pe aripile vantului - Margaret Mitchell

| catthshshshs a răspuns:

Fiind studenta la Litere, pot sa iti spun ca am citit multe carti.Ar fi o lista foarte lunga...Recomand Omul de Aur al lui jocai Mor sau La medeleni al lui Ionel Teodoreanu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blanc et noir alb si negru
nu e un romanbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum,"David Copperfield"-Charles Dickens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa de Luminita Aldea. E super. Iti dau linkul unde poti citi cartea.
http://www.globusz.com/ebooks/Acasa/index.htm