| Brianna100 a întrebat:

Știe cineva vârstă recomandată pentru romanul "Crima de la miezul nopții" de Alina Ligia?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

| AndreeaXMaria a răspuns:

16+, dar depinde de maturitatea celui care o citește, nu e recomandata copiilor pana in vârsta de 12 ani, zic eu! E doar părerea mea asta! De ce întrebai?

| LigiaAlina a răspuns:

Bună! Sunt autoarea cărții. Vreau doar să menționez că această carte nu conține detalii sângeroase și nu face parte din genul horror, ci mai mult mister. totuși, recomand că vârsta cititorului să fie 16+.