| AleB a întrebat:

Unde pot citi online "Sub aceeasi stea" (The fault in our stars) de John Green? Eu am gasit doar un preview.

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

O poţi descărca de aici: http://cartipentrucititori.blogspot.com.es/......-stea.html
Lectură plăcută :*!

2 răspunsuri:
| StefanR0 a răspuns:

Http://www.quia.com/......nglish.pdf
Nu stiu daca e toata pentru ca n-am citit-o niciodata.Si e scrisa in engleza, sper ca intelegi.

| DenisaDeniiiTpu a răspuns:

Intrucat abia a aparut in Romania, nu o poti citit gratuit online, dar ti-o poti cumpara de pe Elefant.ro, varianta online fiind mai ieftina decat cartea in sine.