| ClaraMaria09 a întrebat:

Hei, TPU! Unde pot citi ONLINE cartea The Fault In Our Stars, scrisa de John Green? Repet, online, sa nu trebuiasca sa descarc pdf-ul. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ruxi77 a răspuns:

Eu stiu o aplicatie pentru android unde poti citii multe carti. Se numeste Scribd si am cautat cartea. O gasesti acolo fara sa-ti faci cont cu bani.
Apropo, am citit si eu cartea si, i-a placut mult. happy

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Am ajuns sa citim si cartile online...crying

| ClaraMaria09 explică (pentru Etelca):

Crede-ma, nu as face-o pentru ca si eu sunt contra excesului de tehnologie, dar eu citesc doar in engleza si chiar nu imi permit sa cumpar si sa comand de pe internet toate cartle pe care vreau sa le citesc. Sper ca intelegi! happy

| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Si eu m-am zbatut sa o iau dar nu mi-a placut, nu are actiune deloc.