| Caood a întrebat:

Voi Luna 7-8 in teza si am invatat mult mai mult decat ceilalti, an imaginatie,nu inteleg, sunt cel mai destept din clasa dar nu sunt considerat deoarece nu ma pot concentra parca ceva Imi lipseste semestrul 1 nu il inchei cu o nota prea buna sad

Răspuns Câştigător
| Andreeaioan115 a răspuns:

Sa stii ca ma confrunt si eu cu aceiasi problema, sunt unii mai destepti ca mine, si eu imi dau staruinta mult insa oricum, si eu chiar muncesc chiar daca ceilalti imi spun ca nu e chiar asa. Insa succes.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se vede ca nu te poti concentra. Ai scris "Voi Luna 7-8 in teza". Care-i logica? Singura solutie: vointa.

| darrio2007 a răspuns:

Sper ca teza nu e la romana.Ca meritai cel mult un 6.

| Caood explică (pentru Salontanul):

Poate ai auzit de auto-corector...

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Caood):

Auto corectorul a scris asa? La mine de ce n-a modificat? Ai doar impresia ca nu stiu! De altfel, vezi ca si darrio2007 iti spune ca gresesti. E o vorba veche: " cand doi spun ca esti beat, mergi si te culca".