| diddyabc2000 a întrebat:

Ce ați face daca ați lua o nota mică in teza la matematica in clasa 6 semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| AabcZ a răspuns:

Vad daca mai e vreo sansa sa-mi maresc media si oricum trag tare pe ultima suta de metri daca nu pot sa mi-o maresc, macar sa nu mi-o micsorez.
Important e sa inveti din greseli, sa-ti pastrezi optimismul si sa te concentrezi pe lucrurile pe care le mai poti face acum ca sa nu pierzi si ultimele sanse care se mai ivesc pentru ca ce a trecut, a trecut timpul nu se mai intoarce.

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Eu chiar am luat o nota mica in clasa a 6-a sem 2 dar nu mi-am facut griji prea mari ca stiam ca ma trece profa.

| diddyabc2000 explică (pentru William):

Mie oricum imi iese media 9 la mate chiar daca o sa iau 5 in teza. dar totusi astept rezultatul si sper sa fie mai mare

| NobleHeart a răspuns:

As fi putin dezamagita, dar nu e un motiv de disperare.O nota nu iti poate schimba viata, asa ca no stress. happy

| τττ a răspuns:

Bună.
Probabil că aș fi foarte supărată, închisă în mine, aș plânge toată ziua și probabil nu aș mai avea voie pe calculator.
Pa, pa.

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Viata nu se rezuma la o nota...

| DudyyGreen a răspuns:

As incerca sa o scot big grin. Nu ai ce face prietene.

| AnneMarye001 a răspuns:

Nu prea mai ai ce face, e cam tarziu sa mai maresti media.Inveti mai mult in clasa a 7a