| Ramona3k3 a întrebat:

Vreau exemple de carti care iti poate schimba perspectiva asupra vietii. Sa te faca sa privesti lumea cu alti ochi sau anumite lucruri.
Spre exemplu cartea „Iti voi darui soarele", care m-a facut sa vad altfel relatiile LGBT.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Rascoala de Liviu Rebreanu, este o carte interesanta in care ti se prezinta treburile de la 1907, cu niste intamplari 16-18+, mie personal mi-a placut pe la mijloc spre sfarsit, partea cu Baba Ioana. O sa vezi, e buna cartea.