| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa stiu direct si simplu :A ajutat pana acum pe cineva vreo carte motivationala sau de dezvoltare personala? Care carte si cum v-a ajutat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit carti de dezvoltare personale, nu m-au ajutat sa-mi cladesc un caracter. oricum totul este ambiguu in carti, sportul m-a ajutat pentru dezvoltare personala.

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Da, cărțile de dezvoltare personală te ajută enorm, dacă tu îți dorești acest lucru. Recomandare: cărțile din seria "Secretul".