| AvalohAlyn a întrebat:

A ajutat pe cineva de aici cartile de dezvoltare personala/motivationala? Mai exact? Ce carte v-a ajutat si recomandati?

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Depinde ce parte a dezvoltării personale vrei să o abordezi. Cum spune și cineva mai sus, cărțile lui Dale Carnegie sunt minunate însă îl recomand și pe Daniel Goleman cu Inteligența Emoțională, pe Edward de Bono cu Gândirea laterală și pe Eckhart Tolle cu Puterea prezentului, Liniștea vorbește Un pământ nou.Trezirea conștiinței umane. Lectură plăcută!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Consider ca da, dar dupa ce am pus sfaturile in aplicare

| Regedesubmunte a răspuns:

Da, recomand cele scrise de Dale Carnegie, toate scrise de el!