| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau si eu nume de carti de orice tip care sunt bestsellere. Cele mai bune carti bestsellere recomandate.Multumesc

Răspuns Câştigător
| TeeaCup a răspuns:

Un simplu search pe google te ducea la asta
http://ro.wikipedia.org/......83r%C8%9Bi

2 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

(me again) Vezi că nu chiar toate cele mai bune vândute cărți sunt tocmai bune, de exemplu cartea aia porcoasă "50 shades of grey" și multe altele. Mă rog, cărțile cu tentă pornigrafică mereu au fost un hit laughing de scurtă durată, desigur. Deși dacă vrei doar să te destinzi, poți încerca Paulo Coelho. E puțintel comercial, dar mai merge.

| George455 a răspuns:

Seria Stapanul Inelelor si Hobbitul si seia de carti Narnia sunt cele mai bune.