| Best88865 a întrebat:

Vreau si eu o compunere de sfarsit de an al clasei a VIII-a pentru un profesor de muzica pe care il cunosc doar din acest an scolar.

2 răspunsuri:
| Retspih a răspuns:

Draga domnule profesor,nu am apucat sa va cunoscut foarte bine,dar imi pareti un tip de treaba. Datorita dumneavoastra am reusit sa descopar tainele muzicii,notele portativului si m-ati facut sa inteleg ca muzica nu este o materie,este o arta. Pentru toate acestea, va multumesc anticipat si imi pare rau ca ne vom desparti, acum, la final de an.
Cu drag, coletivul clasei a opta.
Funda?

| Best88865 explică:

Vezi sa nu