| Andreutsa93 a întrebat:

Buna,vreau si eu un discurs cat de scurt se poate pentru profesoara de muzica. E pentru sfarsit de clasa a VIII-a.

Răspuns Câştigător
| Soniix a răspuns:

Fuhhh...pai spune ceva de genul : "Chiar daca nu am petrecut mult timp impreuna m-am atasat de dumneavoastra. Terminand clasa a opta, va voi duce dorul". Fleasca laughing

4 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Cel mai bine e sa-l compui singura.

| Soniix a răspuns:

Nu trebuie sa ti-l dea cineva. Trebuie sa spui ceva frumos si gata. Ceva de genul : "Acesti ani in care am studiat la muzica alaturi de dumneavoastar au fost incantatori. Multi colegi de clasa, inclusiv eu, va vom duce dorul". Si mai refolmulezi, mai scrii cateva randuri si e gata.

| Andreutsa93 explică (pentru Soniix):

Pai da dar la noi s-au schimbat profesorii in fiecare semeestrulaughing)... si nu prea le am cu ea. fac o ora la 2 sapt...

| Andreutsa93 explică (pentru Soniix):

Mersi multkiss

| Soniix a răspuns (pentru Andreutsa93):

Fuhhh...pai spune ceva de genul : "Chiar daca nu am petrecut mult timp impreuna m-am atasat de dumneavoastra. Terminand clasa a opta, va voi duce dorul". Fleasca laughing