| anonim_4396 a întrebat:

Winnetou de David Copperfield se gaseste si pe net? ca am cautat si am gasit doar filmul sad

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Winnetou este scris de Karl May.

| Pingu78 a răspuns (pentru darrio2007):

E si pe net?

| darrio2007 a răspuns (pentru Pingu78):

Filmul,da.Cartea nu am cautat-o pentru ca o am acasa.

| Pingu78 a răspuns (pentru darrio2007):

Da am vazut si eu filmul pe net da nu asta ma ajuta

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate scrii tu cartea asta ca, pana acum, nu i-a trecut nimanui prin minte!
Daca vrei Winnetou de Karl May si David Copperfield de Charles Dickens e alta mancare de peste.
Desi, cele doua carti nu prea se adreseaza cititorilor din aceeasi categorie de varsta.

| Pingu78 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Sincer nu stiam care e diferenta straight face altfel nu mai intrebam...

| johnnny123 a răspuns:

"Winnetou" de David Copperfield?

Winnetou este un personaj creat de Karl May, iar "David Copperfield" este o carte scrisa de Charles Dickens.

Sigur nu esti un pic confuz?

| Pingu78 a răspuns (pentru johnnny123):

E posibil sa fiu confuzA dar asa am inteles si eu si toata clasa de la profa de romana, poate a zis ceva si am inteles noi prost straight face

Răspuns utilizator avertizat