| enciclopedie a întrebat:

1.-Cum se face un colaj melodii pe fisier Trilulilu?
2.- Cum se pune o fotografie nou avatar pe profil Tril? Multumesc!

3 răspunsuri:
| scr8mby a răspuns:

1 Te logezi si apoi creezi playlist de la add playlist de sus
2 Stergi photo si dai add la alta ff simplu cand esti logat

| scr8mby a răspuns:

Fjdks

| enciclopedie explică:

Multumesc mult pentru amabilitatea celor doua persoane.Consider ca eu nu am fost destul de expicit. Eu nu doresc sa ascult playlist ci sa creiez un fisier care sa cuprinda mai multe melodii alese, bineinteles pe durata corespunzatoare.Este mai complicat dupa cum imi dau seama.Recunosc ca nu am suficienta experienta pe internet, si as fi dorit explicatii mai amanuntite. Oricum va multumesc mult pentyru amabilitatea si munca Dvs. Anul nou fericit va doresc. O seara placuta!