| LoveMusic a întrebat:

A câştigat Magda şi Moroşanu! Bravoooo! love struck Voi cu cine ţineaţi?

16 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Bravo lor, marita din plin victoria!

P. S.: si eu tot cu ei tineam :-X

| Puiutz a răspuns:

Idem si eubig grin.
Ce ma bucur pentru eilove struck
Meritau astawinking.
S`au straduit mult... iar Morosanu cat suflet a pus, asta dabig grin.
Sincer iti spun de Grigore nu`mi placea deloc, intr-adevar avea un caz grav, dar el era rau si nesimtitstraight face la cate a spus.
Felicitari lorsmug.
Eu de abia astept urmatoarea editie dejahee heebig grin.

| Flav a răspuns:

Tara lui Morosanu si-a Magdei. Asta e romanul.

| dulcik a răspuns:

Cu morosanu.Ma bucur ca de data asta a castigat el nu puteam sa o sufar deloc pe luciu aia

| JoJo a răspuns:

Tot cu Magda si Morosanu. Sincer ii apreciez pe Iuliana si pe Bursuc pentru toata munca depusa, dar imi pare rau pentru ei, Grigore a facut-o lata cu interviul acela cu camera ascunsa.Trebuia sa stie sa le aprecieze munca!

| Xonia a răspuns:

Cu Magda si Morosanu; x

| Ana a răspuns:

Tot cu Morosanu

| Catalion a răspuns:

Cred ca Moroseanu i-a spus lui micul Wilmarck inainte de inceperea emisiunii: "Ba, daca nu castig, fac sac de box din tine".rolling on the floor

| KeepCalm a răspuns:

A câştigat Magda şi Moroşanu! Bravoooo! :X:Xlove struck

| CatalinaMarina a răspuns:

Pentru Anonim:Morosanu este un boxiorwinking...
Eu tot cu ei tineam:X.

Răspuns utilizator avertizat
| RoxiutzaRux a răspuns:

Iuliana
:p

| paa a răspuns:

Eu tineam cu Iuliana si cu Grigore pentru ca mi s-a parut cel mai important caz...
Daca nu ar fi aparut filmuletul acela cu Grigore sunt sigura ca ei ar fi castigathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot cu ei love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu morosanu dar cine ii ala?
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot cu ei