| ReddY25 a întrebat:

Mai ascultă cineva Modern Talking?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Suntem o multime.happy

| J0B0MAT a răspuns:

Da, ascult multe muuulte melodii old. Unele sunt nemuritoare.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da.

| StrongHeart a răspuns:

Si Abba si Haddaway laughing

| blackann a răspuns:

Daaaa

| octav005 a răspuns:

Da. eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu sunt una dintre persoanele care asculta. Au melodii clasice și plăcute auzului. happy

| Ganderoaica a răspuns:

Da.

| Alinuța00 a răspuns:

Mereu,Modern Talking o sa ramana una dintre trupele mele preferate de muzica, ador melodia Cheri Cheri Lady, și cred că orice o aude,mai ales generatia mai in varsta,recunoaște că a auzit melodia macar o data in viata. Faptul că deși trupa nu mai e activa și ca inca se vorbește despre creațiile ei, este dovada că au creat cu adevarat muzica buna, nu ca cea actuală în România, oricine poate deveni artist acum si nici nu mai zic de vocabularul folosit in melodii tongue Și ca tot vorbim de muzica anilor 80, pentru iubitori mai recomand si Molchat Doma, o trupă influențată de această perioadă happy

| floruits a răspuns:

Da happy

| exoticbutters a răspuns:

Cum sa nu

| SacuiuRobert926 a răspuns:

Fiind DJ, ascult rar.

| ionutchiriac222 a răspuns:

Da, eu, care am 18 ani. Și rup melodiile anilor 90. Nici nu se compară cu panaramele din ziua de azi

| EuGiulia a răspuns:

Da,decat ce melodii sunt in top acum mai bine ascult Modern Talking, Haddaway, U2, Guns and Roses, stc.